Obrazy, ktoré majú dušu.

Ste rodič, ktorý pozná idol svojho dieťaťa?

CITATOVO.sk

V čom Vám obchodCITATOVO.sk pomáha?

Darčeky pre dušu ženy, muža, chlapcov aj dievčatá.

Ten najosobnejší dar

Ak chcete darovať k sviatku niečo originálne, ale nemáte čas, vieme vám pomôcť. Sme špecialisti na osobné darčeky.

Ťažké niečo vybrať lebo veľa veci má

Pre všetkých, ktorí majú dosť materiálnych veci a chcú prekvapiť niečim osobným, čo dojme a pretrvá.

Málo času na vyberanie v obchode

Vhodné zaneprázdneným ľuďom, ktorí v bežnom zhone nestíhajú vymýšľať originálne darčeky.

Obrazy na stenu do detskej izby 4

Našim cieľom je, aby sme sa darčekmi spájali na úrovni srdca

Rozpútajte reč o tom, čo ste dali a dostali. O darčekoch, ktoré vyrábame ľudia hovoria dlho potom, ako sa obdarujú.

Zháňate darčeky na Vianoce? Chystáte sa na jubilejnú oslavu? Čaká vás firemná oslava pre zamestnancov, alebo šéfa? Máte pozvanie k narodeninám k niekomu a chcete ho zaujať? Idete na svadbu priateľom? Máte babku, dedka a rodinu? Chcete dať najavo, že vám záleží na ľuďoch okolo vás?

Citátovo.sk je pre vás jasnou voľbou. Nájdete tu osobné darčeky, ktoré nielen zaujmú, ale častokrát aj dojmú. Prestaňte nakupovať všedné darčeky a začnite osobne obdarovávať.

Ako to celé začalo?

Vybral som sa nakupovať darčeky počas sviatkov. Podobne, ako ďalšie tisíce ľudí v nákupných centrách. Chaoticky som sa premiestňoval z obchodu do obchodu. Čoraz častejšie som pozeral na zoznam prianí mojich blízkych a odfajkoval si všetky, ktoré už mám.

Najprv som nevedel presne pomenovať, čo spôsobovalo ten pocit, že narastá moja vnútorná frustrácia. Až naraz mi to bolo všetko jasné. „Oh Ježiško nenosí darčeky“. ( ale nie, o tomto som, už vedel dávno 🙂 ). V skutočnosti mi na darčekoch chýbalo niečo osobité. Pýtal som sa: „čo by ukázalo, že som pri výbere na ľudí myslel?“ Sklamalo ma, že mám na zozname iba materiálne darčeky bežnej spotreby. Chcel som pre nich niečo, čo dávalo najavo moju všímavosť a záujem. Záležalo mi, aby som príbuzných vnútorne potešil, nielen vybavil, ako povinnosť.

A v tom som si spomenul na moje detstvo, keď som mal 5 až 7 rokov a vtedy nezarábal. Preto moje darčeky spočívali v originalite, že som príbuzným niečo vyrobil. Zvyčajne to bola kresba alebo nejaká vec vytvorená zo starých hračiek a niečoho, čo som našiel, len tak doma ležať. Pomyslel som si, že to vtedy boli všetko osobné darčeky na Vianoce. Vďaka tomu som mal nadšené očakávania. Bol som zvedavý, ako zareagujú na môj dar. Táto spomienka z detstva vo mne niečo zmenila.

Teraz som celkovo presvedčený, že mi osobné darčeky pomáhali silnejšie prežiť atmosféru sviatkov.Vyplynulo z toho, že som chcel pomôcť výberu darčeku nielen sebe, ale aj iným podobne uvažujúcim ľuďom. Začal som preto rozmýšľať, aký dar dnešných dospelých, ale aj detí dokáže osobne potešiť.

Dnes funguje citatovo.sk s najosobnejšími darčekmi na internete. Mám radosť, že pomáha ľuďom s výberom osobných darčekov.

Až si konečne uvedomujem, že citatovo.sk môže byť zrniečko inšpirácie, ktoré pomôže ku splneniu malého snu o novej kultúre osobného obdarovania. Tajného snu všetkých nás, ktorí túžime hlboko vo vnútri po osobnom dare.

Už nehovorím, že sviatky nie sú o darčekoch. Teraz hovorím, že niesu o darčekoch, ale sú o osobných darčekoch. Dobrým darom môže byť predsa aj myšlienka.

Autor

V prípade akýchkoľvek otázok mi prosím zavolajte alebo napíšte.

"Rozhodol som sa zohľadňovať vášeň druhého človeka pri výbere darčeka. Fascinuje ma sledovať, ako to zvyšuje pocit radosti a vzájomnosti medzi ľuďmi. Pridajte sa."

Roman Slyško Zakladateľ; CEO citatovo.sk

Darčekom ste Vy!

Vy a vaše meno, vaša spomienka. Buďte originálny, nebuďte všedný. Povedzte "ÁNO" osobným darčekom.