Obrazy, ktoré majú dušu.

Ste rodič, ktorý pozná idol svojho dieťaťa?

Tip na Vianočný darček

Najosobnejšie darčeky nielen na Vianoce pre muža, ženu aj dieťa

Darčeky na Vianoce, ktoré sa skrývajú u Vás doma a ani o tom neviete! Darčeky na Vianoce pre muža, ženy i deti. Pozrite TERAZ.

Aké darčeky na Vianoce pod stromček?

 "Prestaňte s nakupovaním nezmyselných darčekov pod stromček, nebojujte s časom a čakaním v dlhých radoch - prekvapte darčekom, ktorý nevyžaduje veľké investície, ale jeho efekt je obrovský.
Vykašlite sa na kupovanie zbytočností, ktoré rýchlo omrzia a namiesto toho sa zamerajte na osobné darčeky, ktoré trvalo potešia. Tento rok siahnite po darčeku, ktorý pozitívne dojme a dlho pretrvá."

Poznáte to skoro všetci: hľadáte darčeky pre muža, ženy i deti

Nech už hľadáte darček pre kohokoľvek. Pre muža, ktorý má svoj koníček alebo inú vášeň. Potrebujete darček pre ženu, ktorá je láskavou manželkou a zároveň matkou. Darčeky na Vianoce pre deti, ktoré zažili nejaký svoj úspech. Darčeky pre rodinu – pre otca a mamu, darček pre brata a sestru, starých rodičov Vášho dedka a babku. Alebo hľadáte nápad na darček pre najlepšiu kamarátku s ktorou chodíte často na kávičku -, na tejto stránke citatovo.sk sa dozviete, ako sa môžete stať originálnym nielen pri Vianočnom obdarúvaní.

Existuje jedna staro-nová cesta, ako pristupovať ku darčekom na Vianoce

Nech už hľadáte darček pre kohokoľvek. Pre muža, ktorý má svoj koníček alebo inú vášeň. Potrebujete darček pre ženu, ktorá je láskavou manželkou a zároveň matkou. Darčeky na Vianoce pre deti, ktoré zažili nejaký svoj úspech. Darčeky pre rodinu – pre otca a mamu, darček pre brata a sestru, starých rodičov Vášho dedka a babku. Alebo hľadáte nápad na darček pre najlepšiu kamarátku s ktorou chodíte často na kávičku -, na tejto stránke citatovo.sk sa dozviete, ako sa môžete stať originálnym nielen pri Vianočnom obdarúvaní.

Od všedného darčeka k originálnemu darčeku

Pokiaľ nakupujete darčeky, ktoré daného človeka osobne neočaria, tak zbytočne prichádzate o svoje peniaze aj čas. A pokiaľ nevyužívate príležitosti osobného obdarovania, dostávate mínusové body na Vaše vzťahové konto.
   Dobre vybratý osobný darček Vám prináša množstvo pozitívnych emócií. Narodeniny a meniny, jeden sviatok za druhým. Vaši blízki ľudia tak zažívajú silnejšie chvíle radosti a vďačnosti, sami potom na Vás intenzívnejšie myslia nielen v čase obdarovania

Dojmú Vás vaši blízki všedným darčekom rovnakou mierou, ako Vás dojmú osobným darčekom?

Nie? A prečo nie? Stojí ich možno ešte viacej peňazí. Tiež Vám ho dajú vo vhodnú chvíľu. Nezabudli na Vás. Vedia, kedy máte sviatok. Tak v čom je rozdiel?
   Tento rozdiel vytvára prejav úcty. Bežný darček je považovaný za samozrejmosť, ktorú očakávate. Osobný darček Vám dáva najavo väčšiu úctu, že človek na Vás myslel „inak“ a záleží mu na tom, aby Vás milo prekvapil. Osobný darček Vám prinesie mimoriadne uznanie, ktoré väčšina všedných darčekov neprinesie. 

  Za dva roky analyzovania som dospel k záveru, že najosobnejší darček, ktorý sa dá kúpiť, je obraz na mieru, na ktorom je zachytený mimoriadny životný okamih, či už blízkeho človeka, domáceho miláčika alebo výtvoru, na ktorý ste hrdí.
  Za posledné obdobie som v našej dielni vyvinul SCITATOVANÝ obraz z vlastnej fotky, ktorý spĺňa požiadavky toho najosobnejšieho darčeka. Medzi niektoré definované požiadavky, na základe, ktorých bol SCITATOVANÝ obraz vyvinutý, patria: 

  • Dlhovekosť – pri tomto obraze platí pravidlo, že čím je starší tým má väčšiu hodnotu. 
  • Osobnosť – obrazy sa zakladajú na fotke, ku ktorej má obdarovaná osoba pozitívny vzťah. 
  • Dostupnosť – naše obrazy z vlastnej fotky si môže dovoliť kúpiť človek z bežného platu. 

Prekvapivá pravda o tom, čo nás poteší na Vianoce trvalejšie

Väčšina z nás verí, že najlepším spôsobom, ako potešiť na Vianoce ostatných okolo seba, je pomocou drahých darčekov – teda peniazmi. A že odpoveď na otázku: „Koľko to stálo?“ znamená aj odpoveď na hodnotu, akou si vážime jeden druhého. Ja tvrdím, že to je chyba! Prekvapivá pravda o tom, čo nás skutočne poteší – o tom, čo nás môže zahriať pri srdci a pozitívne rozcitlivieť, je osobný darček na ktorého finančnej hodnote nemusí záležať.

   Darovať drahú vec už nestačí. Ak chce byť človek odlišný pri obdarovaní v dnešnom materiálnom svete založenom na konzumnej spoločnosti, musí vymyslieť výnimočný nápad, to znamená, že musí zmeniť očakávané na neočakávané. Musíme zvýšiť pravdepodobnosť, že blízkeho prekvapíme, že ho vyvedieme z miery. Aby sme mohli dosiahnuť mimoriadne pozitívny dojem, musíme nájsť osobný darček, byť si vedomí toho, na čom druhému človeku záleží, čo si váži a tú vec premeniť do formy, ktorá mu dá najavo, že sme na neho špeciálnejšie mysleli. Inak povedané, musíme objaviť životný okamih, ktorý pre druhého veľa znamená. Aby sme to dokázali, potrebujeme si uvedomiť, ako dobre druhého človeka poznáme – čo vieme o jeho koníčkoch, čo vieme o jeho vzťahoch a hlavne o tom, koho si váži. Získať jasnejšiu predstavu o tom, ktorú fotku vybrať Vám môže pomôcť návod, ktorý si môžete zdarma stiahnuť na tejto stránke. Zistenie, ktoré životné okamihy sú pre druhého dôležité Vám ukáže smer, ako nahliadnuť pod povrch do vnútra človeka. Týmto spôsobom nájdeme darček na úrovni srdca. Takýto darček Vám pomôže priniesť človeku najväčšie uspokojenie a trvalejšiu radosť. 

Ktoré darčeky na Vianoce sa skrývajú u Vás doma a ani o tom neviete?

Sú to fotografie, ktoré máte v mobile alebo albume a Vaša znalosť o záľubách a radostiach blízkeho človeka, ktorého chcete obdarovať. Fotky Vašich blízkych sa len behom 48 hodín môžu radikálne zmeniť v SCITATOVANÝ obraz, ktorý výrazne prispeje k lepšiemu pocitu z obdarovania. Ako je to možné? Stačí si len pozrieť fotky vo svojom mobile, papierovom fotoalbume, ktorý máte doma alebo si fotky získate iným spôsobom. Vhodné sú k tomu predovšetkým fotky vystihújúce záľuby dotyčného človeka a na druhej strane fotky na ktorých sú ľudia, ktorých si váži a chce často pripomínať, ktorí ho inšpirujú a dodávajú mu pomyselnú silu. Napríklad milovaná priateľka či priateľ, rodičia, starý rodičia, spoločná fotka s babkou, fotka domáceho miláčika a iné.

   Navštívite našu stránku obraz z vlastnej fotky a objednáte si darček pre blízkeho. Návrh grafiky z fotky je zadarmo zaplatíte len za obraz podľa rozmeru, cena je už od pár desiatok €. Automaticky získate jedinečnú záruku s garanciou kvality. Pred objednaním obrazu na mieru si navyše môžete stiahnuť pomôcku zadarmo. Pokiaľ neviete, akú fotku vybrať, stiahnite si náš jednoduchý a bezplatný pracovný návod, ktorý si môžete vytlačiť a následne vyplniť. Pomôže Vám urobiť si jasno v tom, ktorú fotku zvoliť. Stačí, keď vo formulári nižšie vyplníte svoju e-mailovú adresu a telefónne číslo a my sa už postaráme o to, aby sa  návod rozhodnutie o darčeku obratom objavil vo Vašej e-mailovej schránke.

Toto je Citátovo, miesto, kde sa nachádzajú darčeky nesúce osobnú dušu.

Darčeky na Vianoce pre muža, ženy a deti.