Zabudli ste vaše údaje?

CREATE ACCOUNT

Obrazy na stenu pre deti, ktoré majú svoj životný idol

Potešte svoje deti obrazom na stenu, ktorý inšpiruje. Tip na darček pre deti, ktoré obdivujú superhrdinov.

Vyberte si z našej ponuky obrazov superhrdinu alebo idol, ktorý Vaše dieťa obdivuje a objednajte si obraz ešte dnes.

  • Rýchle odosielanie do 24 hodín.
  • Vrátane záruky a garancie kvality.
  • SCITATOVANÉ prevedenie, len u nás!
alebo

Netrávi Vaše dieťa dostatok času rozvíjaním prirodzenej predstavivosti?

Detská izba neobsahuje podnety na "denné snívanie", stena je prázdna.

Dieťa trávi viac ako 8 hodín denne harmonogramom, bez vlastnej voľby.

Dieťa je bombardované digitálnymi hrami, ktoré narušujú jeho sústredenie.

Ak áno, potrebujete oživiť detskú fantáziu.

Väčšina detí má svoje životné vzory, ale chýba im podnetné prostredie, ktoré ich zavedie do vlastného príbehového dejstva. V obchode citatovo.sk preto vyrábame obrazy na plátne s podobizňou idolov osobností, ktoré podnecujú fantáziu detí a "denné snívanie" v detskej izbe.

David Copperfield
"Všetci máme potrebu snívať. Moje sny sú moje skúšky šiat pre moju budúcnosť."

Keď si dieťa pohľadom na obraz často pripomína pozitívne vlastnosti, ktoré obdivuje u svojho životného vzoru. Prehlbuje to v ňom vnútornú motiváciu, ktorá ho vedie k príkladnému správaniu "chcem byť ako on".

Darujte životný idol v obraze na stene svojim deťom, aby si trvalo pripomínali mimoriadne schopnosti

Nielen to, obraz na stene vydrží desiatky rokov. Potom, ako dieťa vyrastie do dospelosti sa obraz stane čarovnou spomienkou na detstvo.

  • Jednoduché premiestnie a navyše od nalepených plagátov nezanecháva fľaky na stene

  • Na rozdiel od fotiek v mobile a fotoalbumu obraz na stene vidí návšteva vďaka čomu sa dokáže rozpútať konverzácia

  • Dotvára personalizovanú atmosféru interiéru v detskej izbe a ľahko podnecuje "denné snívanie"

Obrazy na stenu Superhrdinovia

Motivačné obrazy na stene s vytlačeným Supehrdinom na plátne sú výborný tip na darček pre dieťa, ktoré má svojho obľúbeného superhridnu. Pohľadajte obraz na stenu TERAZ.

Obrazy na stenu Idoly a známe osobnosti

Motivačné obrazy na stene s vytlačeným Idolom na plátne sú výborný tip na darček pre dieťa, ktoré má svoj obľúbený životný vzor. Pohľadajte obraz na stenu TERAZ.
David Copperfield
"Keď som bol dieťa, ľudia chceli byť astronautom. Dnešné deti chcú byť slávne a to je úplne nesprávny prístup. Musíte mať autentickosť v tom, čo robíte. Musíte sa skutočne starať o hlavné posolstvo toho, čo hovoríte, a potom všetko ostatné zapadne na svoje miesto."

Urobte 3 jednoduché kroky:

Krok 1. Zistite, kto je idol Vášho dieťaťa. Krok 2. Objednajte si obraz v citatovo.sk. Krok 3. Darujte obraz svojmu dieťaťu.

Krok 1. Zistite, kto je idol Vášho dieťaťa

Opýtajte sa Vášho dieťaťa, kto je jeho obľúbený superhrdina alebo idol, ktorého obdivuje. Vyhnete sa tak nesprávnemu tipu a stavíte na istotu.

Krok 2. Objednajte obraz v citatovo.sk

Pohľadajte obraz v našich kategóriách produktov alebo vyhľadajte v našom e-shope podľa mena. Ak obraz nenájdete v našej ponuke, napíšte a vyrobíme grafiku zadarmo.

Krok 3. Darujte obraz svojmu dieťaťu

Potešte svoje deti obrazom na stenu, ktorý motivuje a podnecuje predstavivosť. Tento darček pre deti dlho pretrvá. Obraz idola uľahčuje pripomínanie pozitívnych vlastností svojho vzoru.

Majú Vaše deti svoj životný idol? Darujte im motivačný obraz na stenu!

V Citátovo vieme, že ste rodič, ktorý chce pre svoje dieťa skutočné detstvo. Aby ste k tomu pomohli potrebujete dovoliť Vášmu dieťaťu prirodzene snívať o svojom hrdinovi.

Problém je, že väčšine deťom chýba prostredie a čas na rozvíjanie svojej predstavivosti.
Ste zväzovaný povinnosťami dieťaťa v škole a po škole, vďaka čomu sa cítite bezradný.
Nájsť voľný čas pre dieťa, aby bolo samo so sebou pár hodín a nechalo sa unášať svojou fantáziou môže byť veľmi ťažké.

Veríme, že každé dieťa by malo mať svoj životný vzor, aby sa lepšie zdokonaľovalo v tom čo ho baví a pociťovalo väčšiu inšpiráciu. Rozumieme, že doba sa mení a súčasné deti nemajú už tak veľa času na snívanie a "tvorivé pofľakovanie", ako mala staršia generácia, ktorá má už dnes vlastné deti. Dnešné deti trávia viacej času v škole a neskôr po škole sú pripútane k tabletu či mobilu a tieto technológie v nich nerozvíjajú predstavivosť, ale naopak narušujú ich schopnosť sústredenia.

Vieme, že hrdinovia nášho detstva nás dokázali preniesť do inej reality. Spomeňte si na svoje detstvo, kto bol Váš idol? Možno nim bola princezná Diana, ak na Vás urobila dojem svojim pôvabom aktivistky alebo Arnold Schwarzenegger, ak ste sa venovali cvičeniu, či Marilyn Monroe, ak Vás fascinovala jej krása a herecký talent.

V priebehu doby a počas dospievania sa deťom životné vzory zvyčajne menia. Príležitosť pobývať v izbe so svojim idolom nemusíme deťom zobrať. Vzor osobnosti, ktorý obdivujeme podnecuje našu fantáziu, pretože v niečom chceme byť, ako oni. Dokonca ani nemusíme vedieť popísať prečo, ale imponujú nám.

Preto sme vytvorili špeciálne grafiky obrazov na stenu. Kategorie obrazov zahŕňajú superhrdinov a známe osobnosti, športovcov, spevákov, hercov a iné. Sme pripravení vyrobiť obrazy, ktoré si vyberiete. Stačí sa rozhodnúť pre obľúbený idol Vášho dieťaťa z našej ponuky obrazov na stenu. My sa následne pustíme do výroby, aby sme mohli hotový obraz odoslať k Vám domov.

Keď zistíte, ktorá osobnosť inšpiruje Vaše dieťa, tak si objednajte obraz idolu v našom e-shope citatovo.sk. Začnete tým vytvárať prostredie v detskej izbe v ktorom sa deti budú viac hrať a snívať. Obraz na stenu s vlastným idolom podnecuje predstavivosť a pripomína pozitívne vlastnosti osobností, ktoré Vaše dieťa obdivuje. Objednajte si obraz na stenu ešte dnes.

— Billy IdolHudobník
" Ak ti tvoj svet nedovoľuje snívať, presťahuj sa tam, kde môžeš. "
TOP
Cart Menu Button Image0
Váš košík