Zabudli ste vaše údaje?

CREATE ACCOUNT

Najosobnejšie darčeky na internete!

Potešte svojich príbuzných dielom, ktoré ohromí. Definitívny nápad na darček pre Vašich blízkych.

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky v malebnom štýle je osobný a trvalý darček pre Vašich blízkych.

 • Spracovanie grafiky bez poplatku.
 • Rýchle dodanie do 48 hodín.
 • Vrátane záruky a garancie kvality.
 • SCITATOVANÉ prevedenie, len u nás!
alebo
SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Naše SCITATOVANÉ obrazy pomáhajú ľuďom, ktorí chcú maximalizovať radosť z darčeka pod Vianočným stromčekom a to pomocou trvalých a mimoriadnych životných okamihov, ktoré sú premenené do obrazu v malebnom štýle.

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Rýchle dodanie

Od schválenia návrhu vyrobíme a doručíme do 24-48 hodín

Bezplatná grafika

Premenu Vašej fotky do grafického návrhu v hodnote 30€ máte zadarmo

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Slovenská výroba

Nákupom podporíte ekonomiku domácich slovenských výrobcov

Dar, akým je tento SCITATOVANÝ obraz, predstavuje jedinečný spôsob premeny Vašich súčasných, aj starých fotiek, do najosobnejšieho darčeka, ktorý Vašim blízkym ľuďom spôsobí trvalú radosť. Je schopný získať si ľudí, ktorým ho darujete.

Čo darovanie SCITATOVANÉHO obrazu dokáže?

 • Trvalo potešiť a Vzbudiť úctu

  Nahradiť nezmyselné, nudné a všedné darčeky, na ktoré sa rýchlo zabudne za také, ktoré pozitívne dojmu, ohromia a trvalo potešia. Prehĺbiť vzťah s obdarovaným tým, že svoje fotky premeníme do trvalej obrazovej podoby v malebnom štýle, čím adresátovi preukážeme väčšiu úctu.
 • Rozširovať dobro a Dodávať silu

  Vytvoriť novú kultúru osobného obdarovania tým, že myslíme na druhého cez srdce a nie iba cez peniaze. Častejšie si pripomínať to, čo je v živote dôležité a toho, koho si vážime.
 • Ukázať originalitu A ešte ovela viac

  Odlíšiť sa, rozpútať diskusiu o prekvapení, ukázať prejav osobného úsilia. Priniesť viac lásky, empatie a súdržnosti do rodiny.

Ako darovať najosobnejšie darčeky s najtrvalejšou radosťou?

Darujte životné momenty v obraze a pomôžte ľahšie pochopiť svojim príbuzným, že Vám na nich záleží. Šikovná cesta, ako si trvalo pripomínať mimoriadne okamihy.

Vaše zachytené fotky z mobilu premeníme do SCITATOVANÉHO obrazu na stenu s našim špeciálnym malebným štýlom.

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Pokiaľ sa jedná o dar pre Vašu babku a pokiaľ máte fotky jej vnukov, potom ju poteší SCITATOVANÝ obraz z fotky na stene.

Je toto pre Vás?

Záleží Vám na vzťahu

Obdarovať niekoho s osobným darčekom znamená dať vedieť, že na človeka myslíte a tým urobiť mimoriadny dojem, ktorý vzbudzuje úctu.

Máte blízku rodinu alebo priateľov

Ak máte rodinu a priateľov, ktorých zvyknete na sviatky obdarovať. Máte chuť im dať niečo zaujímavé a chcete ich zaujať, avšak nemáte nápad ani mnoho času zháňať originálny darček.

Máte fotky v mobile alebo albume

Ako väčšina ľudí máte pravdepodobne aj Vy fotky v mobile alebo v albume z rôznych osláv a spoločných akcií, kde sa nachádza aj fotka na ktorej je človek, ktorého chcete obdarovať.
SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky
Katarína Jasenovská
"Úžasné som spokojná! Neviem sa vynadívať na tie obrazy, syn bol dojatý a dokonca aj manžel to chválil. Jeden krajší, ako druhý - ďakujem ešte raz a posúvam kontakt ďalej."
Gabriela Kramorišová
"Tieto obrazy mi úplne oživili obývačku aj uľahčili situáciu s darčekmi na Vianoce. Som zvedavá, ako sa zatvária obe babky, keď si odbalia svoje vnučky na obraze. Svadobný obraz mi už visí na stene - to boli časy. Som spokojná s tou grafikou, ktorú som nechala na Vás. Keď kamošky videli tie obrazy, super sa im to páčilo, pýtali kontakt a chcú si tiež objednať pre seba. Výsledok je krása, aj na budúce. Ďakujem veľmi pekne."

Stačí nahrať svoju fotku a my vyrobíme SCITATOVANÝ obraz v malebnom štýle, ktorý Vám doručíme do 48 hodín od schválenia návrhu. Teraz bez poplatku za spracovanie grafiky.

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Ak máte doma v albume posledné bieločierne fotky svojich rodičov a viete ich preskenovať alebo kópiu nám poslať, tak Vám premeníme túto fotku do SCITATOVANÉHO obrazu na stenu.

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Jedinečná záruka s garanciou kvality

Pokiaľ obraz bude mať výrobnú vadu, opravíme ho alebo celý obraz vyrobíme nový - A NEBUDE VÁS TO NIČ STÁŤ!

 • Preplatíme Vám náklady za dopravu spojenú s reklamáciou.
 • Zaplatíme Vám opravu alebo výrobu nového obrazu.
 • A navyše uhradíme Vám 50% z ceny ďalšieho budúceho nákupu u nás do hodnoty 50€!.
SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky

Máte nečakané momentky? Táto fotka zachytáva čas, ktorý uteká a zároveň je súčasná. To dnes malo vidíte, že 65 ročný syn s nehou dáva pusu 85 ročnej mame. Po obdarovaní tohto SCITATOVANÉHO obrazu na stenu vraj padli slzy dojatia.

SCITATOVANÝ obraz na plátne z vlastnej fotky
Thomas Merton
"Svet je iba obrazom toho, čo je v ľudských dušiach."

Akonáhle darujete tento SCITATOVANÝ obraz s vlastnou fotkou, poskytnete osobný dar, ktorý je schopný prepojiť vzťah na úrovni srdca a navodiť mimoriadny dojem, ktorý vašu rodinu a priateľov ohromí.

TOP
Cart Menu Button Image0
Váš košík